משמאל – 8:00 בבקר….מימין – 16:30 אח"צ.

כך זה נראה  תכנון עיצוב וביצוע של וריאציה דלת כניסה מעוצבת, החלפת ארון החשמל למעוצב ועדיין כזה שלא גונב את ההצגה. בבית טולטדו כפי שניתן לראות היתה דלת עץ שידעה ימים יפים בהרבה.אנחנו ידענו להציע הן את החלופה של דלת אחת רחבה , והן את המענה של ארון חשמל תואם.

והמפגש….המפגש בין הארון לדלת הוא קשה מאוד ליישום , אבל כשעושים זאת אלפי פעמים  זו מידת המיומנות של צוות וריאציה.

ראו את האור שמפיצה הדלת , ראו את השינוי שחוללנו , כל זאת מתאפשר הודות לאמון שמשפחת טולדנו נתנה בנו…ואנו רק החזרנו.

עיצוב כניסה ודלת לבית
עיצוב כניסה ודלת לבית

כשמחליפים את דלת הכניסה הישנה – בעצם עוסקים בעיצוב כניסה לבית. כאשר דלת הכניסה הקודמת הגיעה לשלב הבלות שלה, זה תמיד שלב ביניים. לא ליהנות ממנה, אבל גם לא מיד לפרק ולהחליף אותה.

הרוטינה שלנו תמיד מנצחת ואנחנו נמשיך לחיות איתה עוד ועוד עד שיגיע הגורם המכריע לעשות שינוי – עיצוב מחדש של הכניסה לבית. החלפת דלתות עץ במתכת, מעבר מדלתות אטומות לעתירות זכוכית, התקנת דלתות בגוונים ייחודיים והיכולת לעצב את הפרזול ואת המראה של דלתות הכניסה גורמים לעיצוב כניסה מרעננת לבית.

חידוש ועיצוב כניסה לבית מפיחים אור חדש הן מבחוץ, אבל במיוחד כשיושבים בתוך הבית. העיצוב החדש יוצר מרחב שהוגדר אחרת ומביא אנרגיה לעצב את מבואת הבית והפנים. לעיתים, רוצים להחליף אווירה בבית או בנשמה. עיצוב חדש של דלת הכניסה היא דרך נהדרת לעשות זאת ויש לה השלכה על התחושה האישית.

החלפת דלת הכניסה בעיצוב אישי וחדש תגרום לכם להסתובב עם חזה נפוח על הצלחה שכזו ולדעת שגם היצרן – וריאציה – מתגאה ביצורה, בייעוץ שהקדים להזמנה ובביצוע הכולל שבוצע ביום אחד – פירוק והתקנת דלת כניסה חדשה – מה שמגדיר יכולת טכנית מאוד גבוה וניסיון רב בביצועים כאלה.