דלתות וריאציה בצפון משווקות ישירות על ידי החברה מאיזור השרון. כיום, לאחר יותר מ-13 שנות פעילות ישירות מול לקוחות ודרך המלצות שלהם לחברים ומכרים, וכן מעצבים ואדריכלים מהצפון.

לחברת וריאציה יש ארסנל ענקי של דלתות מעוצבות בצפון – עבודות ורזומה נהדר של דלתות כניסה איכותיות שמותקנות ומומלצות בכל רחבי הצפון.

כיום, תושבי הצפון יכולים לצפות ולבדוק דלתות מעוצבות תוצרת וריאציה במגוון ערים ויישובים, כאשר הכל החל בדלתות מעוצבות במרחביה עם מירב זוהר, מעצבת מקסימה משמשית (וגם שמשית בעצמה) – והגיע עד עשרות בתים שונים. "הוירוס" של וריאציה חלחל והדביק תושבים רבים בצפון בזכות עיצוב בהזמנה ובהתאמה אישית עם טאץ' עדין וייחודי.

דלתות מעוצבות בצפון – איפה אפשר להתרשם?

מלבד מרחביה, ניתן להתרשם מהדלתות המעוצבות שלנו בצפון הארץ גם בכפר יהושע – שם המעצבת רויטל גלילי הדריכה את משפחת קיטרי – פשוט קסם של מעצבת, מלאת חן אישי ויכולת מקצועית להוביל אותנו ביחד עם הלקוח להפקת דלתות כניסה יפות ההולמות את יוקרת הבית. זו הייתה גם בחירת לקוחות מתאימה לאופי של חברת וריאציה ולהיפך. והתוצאה? חוויית הכנת דלתות לבית.

דלתות מעוצבות בכפר יחזקאל

דלתות מעוצבות בצפון הארץ ניתן גם למצוא בכפר יחזקאל, ליד עפולה. מדובר במקום שקט ופסטוראלי, על אף הקרבה שלו לבירת העמק. סנדרה ושי, שחמישה בתים בלבד מפרידים ביניהם, הגיעו לווריאציה דרך המלצות, כאשר סנדרה עשתה זאת דרך המעצבת אורית גלילי. את עיצוב החזית ופריטי העיצוב המשלימים הם השכילו לבצע, כך שדלת כניסה לבית הופכת לתכשיט ממשי בסביבה הכי משמעותית בבית – הכניסה. דלתות כניסה מעוצבות בכפר יחזקאל"

הדלתות שלנו גם הותקנו עבור אייל אופק, פיקוח בניה קפדני במיוחד, ויזם המבצע בתים באיזור קרית טבעון והסביבה, ברמה גבוהה של הבנה מקצועית, ועם דרישות גבוהות מאנשי מקצוע.

התקנת דלתות מעוצבות בצפון

אחד הסיפורים הכי מקסימים הן בעלילה והן במימד האנושי – גל שחק משבי ציון. עוד לפני העיצוב שלה, ביישוב בו היא גרה כבר היו מספר דלתות מעוצבות מתוצרת וריאציה.

גל, שהייתה בתחילת שלבי בניה, הזמינה דלת מדגם יפהפה שלנו, אולם כשקלטה שאנו מעצבים כל דלת אחד-אחד, ניסתה את כוחה ושלחה סקיצות, למרות שההזמנה הייתה כבר סגורה, פתחנו בפניה את האופצייה. ללא תשלום נוסף. היא הרוויחה קסם של דלת כניסה לבית שלה, ואנו הרווחנו דגם.

ואי אפשר שלא להזכיר את הדלת של רפי ורבקה ביישוב אילנות באזור צומת גולני, כאשר ביחד עם אורית גלילי, ייצרנו חזית כניסה מרגשת לבית. גרים בצפון הארץ ורוצים גם ליהנות מדלתות וריאציה? פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם – ובשמחה.