עם אורית גלילי ליבוביץ אתה בדלת הנכונה ובדרך הנכונה לעיצוב חוויית חיבור הפאזל של בניה-שיפוץ-החלטות-התנהלות. הלקוחות של אורית ניחנים בנועם לא רגיל, אולי בשל הגיאוגרפיה של הסביבה הצפונית של העמק, שם אנחנו פוגשים דמויות הייטקיסטיות לצד רועי צאן, כן גם כיום.

דלתות מעוצבות בצפון עם אורית גלילי ליבוביץ

כשפגשנו את משפחת קרמר משדה אילן, זה היה בולט במיוחד. מדובר במושבניקים אמיתיים, חקלאיים בדם שבונים את חלקת האלוהים הקטנה, מחפשים פתרונות לבית ומגיעים אלינו לדלת כניסה מעוצבת. הם לא רצו דלת כפולה וגם לא דלת וחצי, היה להם חשוב לשמור על מימדים שפויים. ביחד עם אורית חשבנו איך ליצור בכניסה לבית פתרון משלים בנגיעה קטנה ומלאת חן. אורית יצרה את החיבור בין דלתות וריאציה ללקוח. החיבור שנוצר אחר כך עבר את גבול המשוער.

לאורית גלילי ליבוביץ' יש בחירת לקוחות יפה, קשר נעים, תהליך ליווי נטול מניירות ומלא בהירות ופשטות – זאת לצד תכליתיות מדויקת. אורית יודעת מה היא מצפה מעצמה ומובילה תהליך יפה עם הלקוחות. היא נותנת להם להתחבט בדיוק במידה הנכונה.

דלתות מעוצבות בצפון

אורית היא מעצבת פנים ויועצת פנג שוואי. את הוותק והניסיון שלה מרגישים כבר מהשלב הראשון של בניית האמון והתקשורת. תוכלו לקלוט בקלות את המקצועיות, את הרעננות ובעיקר את ההקשבה והנגיעה האישית. תוכלו לראות את זה על עיצוב הבית של סנדרה מכפר יחזקאל – בית כפרי בקצה שכונת ההרחבה העומד בפוזיציה של שלווה קסומה, ממתין לעוברים בין הבתים שם כדי להעניק להם קינוח מתוק במראות הבתים ודלתות הכניסה ברחוב

בכפר יחזקאל ישנן דלתות כניסה נוספות מבית וריאציה – יפות ומשדרגות את הבית, אבל אצל סנדרה, עם המגע של אורית, אין לדעת אם הדלת עושה את קבלת הפנים הנעימה או שהסביבה המעוצבת עושה את הדלת.

כך גם בבית של חני עזרן מכפר ברוך. החיבור בין אבן חירבה לדלת רכה ונעימה יצר קושי טכני, אך שילבנו פתרון של דלת פלדה מעוצבת עם אור, משקוף חיפוי שיעצים את העובי בקצוות ושלא יפריע לגסות של האבן. אלוני אבא, כפר יחזקאל, בלפוריה, תמרת ועוד ועוד מקומות עם לקוחות מרוצים מאורית ומדלתות וריאציה.

דלתות וריאציה עם אורית גלילי ליבוביץ
טלפון: 052-4878968
מייל:oritleb8@walla.com